• VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTO

• Úväzok: 100% , pracovný pomer na dobu určitú do 31.08.2025
            • Dátum nástupu:  1.9. 2024

Požiadavky:

• Vzdelanie: základné, stredné.

• Ďalšie požiadavky: príjemné vystupovanie, kladný vzťah k deťom, komunikatívnosť, zodpovednosť, dôslednosť, spoľahlivosť, flexibilita.
            • Zoznam požadovaných dokladov:
            •  žiadosť o prijatie do zamestnania, štruktúrovaný životopis, súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov, doklady o vzdelaní, čestné prehlásenie o bezúhonnosti.
            • O termíne pohovoru budeme uchádzačov informovať e-mailom alebo telefonicky.
            • Žiadosti zasielať do 28.08 2024 poštou na adresu: ZŠ s MŠ, Čeľadince 125, 956 16, alebo na e-mail : zssmsceladince@gmail.com

• VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTA

Nepedagogický zamestnanec zabezpečujúci

sebaobslužné úkony v ZŠ

• Úväzok: 100% , pracovný pomer na dobu určitú do 31.12.2024

• Dátum nástupu:  1.9. 2024

Požiadavky:

• Vzdelanie: základné, stredné.

• Zoznam požadovaných dokladov:
            • O termíne pohovoru budeme uchádzačov informovať e-mailom alebo telefonicky.
            • Žiadosti zasielať do 21.08 2024 poštou na adresu: ZŠ s MŠ, Čeľadince 125, 956 16, alebo na e-mail : zssmsceladince@gmail.com

UČITEĽKA

• Úväzok: 100% , pracovný pomer na dobu určitú do 31.08. 2025

• Dátum nástupu: 26.08.2024

Požiadavky:

• Kvalifikačné : Vzdelanie podľa Zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a Vyhlášky MŠVVsŠ SR 173/2023 Z. z. Iné požiadavky: Zodpovednosť, tvorivosť, samostatnosť, empatický prístup k deťom, organizačné a komunikačné schopnosti, dôslednosť, zdravotná a duševná spôsobilosť, bezúhonnosť.
            • Požadované doklady: žiadosť o prijatie do zamestnania, životopis, doklady o vzdelaní, čestné prehlásenie o bezúhonnosti, súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.