• So súhlasom RÚVZ v Topoľčanoch a zriaďovateľa školy, riaditeľka školy poskytuje riaditeľské voľno od 20.12. do 22.12.2022 z dôvodu vysokej chorobnosti žiakov. Nástup do školy 9.1.2023                                                                          MŠ zostáva v prevádzke.

• Poď sa so mnou hrať, poďme spolu športovať!

• Dňa 22.11. 2022  sme realizovali s finančnou podporou Nitrianskeho samosprávneho kraja  Z pridelených finančných prostriedkov sme zakúpili športové náradie.

Hlavným poslaním tohto projektu bolo utvárať pozitívny vzťah k športovým aktivitám každodenného pohybu, s využitím všetkých zmyslov a spontánne prejavovať radosť z pohybu. Deti molitanová zostava Atlas zaujala rôznymi povrchmi, tvarom a farbami. Pohyb, plazenie a podliezanie s rôznymi obtiažnosťami si užívali s radosťou a nadšením.  Pri chôdzi po drevených kladinách vnímali bosými nohami rôzne povrchy a zároveň si premasírovali chodidlá.

Projekt splnil naše očakávania, pretože deti športové náradie vyhľadávajú, používajú ho počas rôznych činností v priebehu dňa..