• OZNAM ŠKOLSKÉ STRAVOVANIE

• ZMENA V PLATENÍ ZA ŠKOLSKÉ OBEDY

V zmysle zákona č. 417/2020 Z.z. o dotáciách  a zákona č. 595/2003 o dani z príjmu v zmysle novely platnej od 1.8.2021 Vám oznamujeme nasledovné

Od 1.9.2021 sa ruší celoplošná dotácia na stravu žiakov ZŠ a posledných ročníkov MŠ.

Nárok na dotáciu na stravu majú nasledovné kategórie:

1. Ak poberáte dávku v hmotnej núdzi, alebo máte príjem do výšky životného minima, treba to oznámiť najneskôr do 30. júla 2021  na email školy:  zssmsceladince@gmail.com

2. Ak ste si nemôžete uplatniť zvýšený daňového bonusu na dieťa v poslednom ročníku MŠ a žiaka na 1.stupni. musíte vypísať čestné prehlásenie, ktoré si môžete stiahnuť vo formáte cestne_vyhlasenie_strava.docx - TU alebo vo formáte cestne_vyhlasenie_strava.pdf - TU a doručiť do školy do 30. júla 2021.

Rodičia, ktorí si  požiadali o zvýšenie daňového bonusu, budú hradiť plnú výšku stravného, nebudú mať nárok na dotáciu od štátu .

• OCENENIE

• Gratulujeme Milanke Kunovskej a Richardovi  Bajcárovi za získanie 1. miesta vo výtvarnej súťaži Volavkine výtvarné dni.

• HVIEZDOSLAVOV KUBÍN

• Žiaci Miroslav Barát a Marek Višenka reprezentovali našu školu v OKRESNOM KOLE V PREDNESE POÉZIE A PRÓZY  HVIEZDOSLAVOV KUBÍN V TOPOĽČANOCH. Marek Višenka získal čestné uznanie

ZÁPIS DETÍ do materskej školy  na školský rok 2021/2022

sa uskutoční od 03.05. do 15.05.2021.

Dieťa sa do materskej školy prijíma na základe písomnej žiadosti zákonného zástupcu.

Žiadosť o prijatie do MŠ je k stiahnutiu na web stránke školy: www.zssmsceladince.edupage.org,

alebo si ju vyzdvihnete v materskej škole pri dodržaní hygienických a epidemiologických opatrení.

Vyplnenú žiadosť o prijatie môžete:

-  zaslať poštou na adresu: Základná škola s materskou školou Čeľadince 125, 95616

-  priniesť do materskej školy pri dodržaní hygienických a epidemiologických opatrení

Môžete si vybrať jednu z vyššie uvedených možností.

Podmienky prijímania do materskej školy:

deti, ktoré majú pokračujú v plnení povinného predprimárneho vzdelávania v materskej škole

deti staršie ako 5 rokov

deti, ktoré dovŕšili 3 roky

výnimočne vo veku od 2 rokov , ak sú vytvorené vhodné  materiálne, personálne  a kapacitné podmienky.

Písomné rozhodnutie  bude doručené na Vašu adresu.

Na Vaše otázky týkajúce sa zápisu Vám odpovieme na telefónnom čísle :     0902 170 584

Žiadosť o prijatie do MŠ: Ziadost_o_prijatie_do_MS.docx​​​​​​​.

• Veľkonočné prázdniny 1. 4. - 6. 4. 2021. Nástup do školy 7. 4. 2021 /streda /

Prevádzka v MŠ dňa 6. 4. 2021 prerušená.

• Vážení rodičia,

na základe rozhodnutia ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR  a so súhlasom zriaďovateľa školy Vám oznamujeme, že od 8.2. 2021 sa

obnovuje prevádzka  v MŠ, ZŠ, ŠKD a ŠJ.

Podmienkou nástupu detí  do materskej školy a žiakov na prezenčné vyučovanie je negatívny antigénový alebo PCR test jedného zákonného zástupcu žijúceho v spoločnej domácnosti s dieťaťom alebo  žiakom, nie starší ako 7 dní.

Rodičia detí a žiakov sa môžu dať otestovať antigenovým testom, ktoré zabezpečuje obec Čeľadince v spolupráci s obcou Nitrianska Streda. Testovanie bude prebiehať v Kultúrnom dome v Nitrianskej Strede v sobotu 6.2.2021 v čase od 8.00 hod. do 11.45 hod. prostredníctvom časenky, ktorú si môžete zarezervovať na stránke www.celadince.sk         Tlačivá na stiahnutie nižšie :