• ŠPORTOVÉ POPOLUDNIE

• Do galérie ŠPORTOVÉ POPOLUDNIE boli pridané fotografie.

Šťastie je pohyb, ktorý sa mení na zdravie - to je názov projektu, ktorého hlavným poslaním bolo priviesť žiakov k športovým aktivitám, aby vnímali pohyb a šport ako prirodzenú súčasť každodenného života. Športové aktivity realizované s novým náradím a náčiním utvrdili u žiakov pozitívny vzťah k športovaniu, priniesli im potešenie, zlepšenie nálady a radosť. Nové náradie a náčinie sme zakúpili z finančných prostriekov pridelených z Nitrianskeho samosprávneho kraja.

• MŠ MAŇUŠKOVÉ DIVADLO

• Sadnite si na lávku, povieme Vám a zahráme peknú rozprávku. Takto sa navzájom pozvali deti MŠ z triedy Lienok a Žabiek na maňuškové predstavenie. Aktivita sa uskutočnila za finančnej podpory Nitrianskeho samosprávneho kraja.

• ZAHÁJENIE NOVÉHO ŠKOLSKÉHO ROKA

• Do galérie ZAHÁJENIE NOVÉHO ŠK. ROKA boli pridané fotografie.

3.septembra sa znovu otvorili brány našej školy a žiaci sa po dvoch mesiacoch oddychu vrátili do školských lavíc. Tento deň bol významný najmä pre našich prvákov, ktorých osobitne privítala   pani riaditeľka, ale aj starosta obce Čeľadince, starostka obce  Nitrianska Streda. Pani riaditeľka predstavila a privítala nových pedagogických aj nepedagogických zamestnancov. Pán starosta pogratuloval pani riaditeľke k znovuzvoleniu do funkcie riaditeľky školy a poprial veľa síl do ďalších rokov.

• ŠKOLSKÝ ROK 2018/2019

•  Vedenie školy oznamuje žiakom a rodičom,                    že slávnostné otvorenie školského roka 2018/2019        sa uskutoční 3.9.2018 o 8,00 hod.                                             na školskom dvore                                                             / v prípade nepriaznivého počasia v telocvični /

• UKONČENIE ŠKOLSKÉHO ROKA

• Do galérie UKONČENIE ŠKOLSKÉHO ROKA boli pridané fotografie.

29.6. sme ukončili ďalší školský rok. Žiaci boli odmenení za celoročnú prácu vysvedčením. Žiačka Linda Fidlerová bola odmenené za 2. miesto vo výtvarnej súťaži v okresnom kole Na bicykli bezpečne. Opäť prišiel čas, kedy sme sa museli rozlúčiť so žiakmi štvrtého ročníka, ktorí nám budú veľmi chýbať. Prajeme im, aby sa im v nových školách darilo a zažili čo najviac úspešných a šťastných dní.

Voľné pracovné miesta v školskom roku 2018/2019

Pozícia:

• Učiteľka predprimárneho vzdelávania 100 %
            • Hlavný kuchár ŠJ 100%
            • Upratovačka 60%

V prípade záujmu nás kontaktujte na e-mail : zskola@zsceladince.edu.sk

• ŠKOLA V PRÍRODE TRALALAND

• Do galérie ŠKOLA V PRÍRODE TRALALAND boli pridané fotografie.

20 žiakov našej školy vymenilo na týždeň školské lavice za školu v prírode. Stali sa občanmi Tralalandu, získali občiansky preukaz, naučili sa tralalandský tanec a potlesk. Vyskúšali si, že  riadiť čln na vode nie je až také jednoduché ako si mysleli. Posledný, rozlúčkový večer získali certifikát absolventa Tralalandu. Zažili týždeň plný hier, súťaží, športu, tanca a zábavy.To, že sa tam všetkým páčilo dokazovali slzičky v ich očiach posledný rozlúčkový večer.

• SPOZNÁVAJ VEDU

• Do galérie SPOZNÁVAJ VEDU boli pridané fotografie.

Pri príležitosti MDD do našej školy zavítala putovná výstava Fyzikálne pokusy, levického združenia - Spoznávaj vedu. Žiaci mali možnosť pozrieť si zaujímavé pokusy doprevádzané odborným a veľmi zaujímavým výkladom. Pri praktických ukážkach, ktoré si mohli sami vyskúšať, žiaci spoznávali zákonitosti fyziky v praxi. Dozvedeli  sa ako vyrobiť hudobný nástroj pomocou pohára, prepichnúť balón bez toho aby praskol, vyrobiť sliz, povysávať bez vysávača a mnoho ďalších zaujímavých poznatkov.

• MOTÝLIA FARMA

• Žiaci každej triedy mali možnosť pozorovať zblízka život motýľov. Sledovali rýchly rast huseničiek a ich premenu na nehybnú kuklu a napokon vyliahnutie motýľa. Po krátkom sledovaní a kŕmení motýlikov ich vypustili do voľnej prírody.

• S Ú Ť A Ž

• Žiaci štvrtého ročníka  Eliška Hučková, Eliška Krošláková, Richard Junas a Denis Bizoň, reprezentovali našu školu v okresnom kole NA BICYKLI BEZPEČNE. Ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy.