• OCENENIE

• Žiačka štvrtého ročníka Ninka Višenková reprezentovala našu školu v okresnom kole matematickej PYTAGORIÁDY, kde zvíťazila  a získala krásne 1. miesto..

V prednese poézie HVIEZDOSLAVOV KUBÍN získala v obvodnom kole tiež veľmi pekné 3.miesto.

Ninke ďakujeme za vzornú reprezentáciu a prajeme jej ešte veľa takýchto úspechov.

• Dňa 19. 4. 2016 o 16,00 hod. sa uskutoční plenárne a triedne rodičovské združenie.

• SPOZNÁVAJ VEDU

• V našej škole sa konalo zaujímavé podujatie pre žiakov, ktoré im pomohlo priblížiť fyziku zaujímavou a pútavou formou. Zážitkové učenie o vede formou pokusov predviedlo Levické združenie SPOZNÁVAJ VEDU. Naši žiaci si mohli pozrieť zaujímavé pokusy sprevádzané odborným výkladom. Deti mohli pri pokusoch asistovať, vyskúšať si ako postaviť plechovku na hranu, pretrhnúť špagát vlastnou silou, akým spôsobom  prepichnúť špajdlou balón tak, aby nepraskol, sfúknuť sviečku pomocou zvuku a mnoho ďalších.

• ZÁPIS  DO 1. ROČNÍKA
          • ZÁPIS DO 1. ROČNÍKA

• Pozývame všetkých budúcich prvákov a ich rodičov, na zápis do prvého ročníka v školskom roku 2016/2017, ktorý sa uskutoční            4. apríla 2016 v čase od 13,00  do 16,00 hod.

• Vážení rodičia, milí žiaci. Máte obľúbený recept a myslíte si, že by mohol byť zaradený do jedálneho lístka v školskej jedálni? Zapojte sa do projektu ministerstva školstva - "Receptúry v školských jedálňach očami detí". Jeho cieľom je zvýšiť motiváciu detí k zdravému modernému štýlu, ktorého súčasťou je nielen pohyb, ale aj pestrá, nutrične vyvážená a výživovo hodnotná strava.   Svoje recepty môžte priniesť do školy, alebo poslať na email školy zskola@zsceladince.edu.sk  do 18.3.2016.

Receptúry budú hodnotené odborníkmi na výživu a vybrané budú zaradené do noriem školského stravovania.

• Jarné prázdniny:      22.2. - 26. 2. 2016. Nástup do školy           29. 2. 2016  - pondelok. Prevádzka MŠ počas prázdnin bude prerušená.

• KARNEVAL

• Deň vysvedčenia bol v našej škole trošku iný ako po iné roky. Žiaci sa zmenili na rôzne rozprávkové postavy ako, princezné, princovia, piráti, Supermani, indiáni, Harry Potter s Hermiónou, Mimóň, Snehulienka a veľa ďalších krásnych postáv. Žiakom najskôr pani učiteľky odovzdali vysvedčenie a potom nasledovala veselá diskotéka.

• Žiačky našej školy, Ninka Višenková a Eliška Hučková,  reprezentovali našu školu v okresnom kole v prednese slovenskej povesti - Šaliansky Maťko. Ďakujeme za vzornú reprezentáciu.