• VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTO - KUCHÁR/KUCHÁRKA

• Riaditeľka Základnej školy s materskou školou, Čeľadince 125 príjme do pracovného pomeru pracovníka/pracovníčku do školskej kuchyne na pozíciu kuchár/kuchárka (vyučený/á v odbore kuchár/kuchárka).

Uchádzači o pracovný pomer musia spĺňať kvalifikačné predpoklady - požadované vzdelávanie - SOŠ v oblasti kuchár - kuchárka, výučný list, prípadne maturita.

Požadované doklady:

• Žiadosť o prijatie do zamestnania
            • Profesijný životopis
            • Doklady o vzdelaní
            • Ovládanie štátneho jazyka
            • Doklad o zdravotnej spôsobilosti
            • Súhlas so spracovaním osobných údajov (viď príloha)

Podmienky zamestnania:

Pracovné miesto je voľné od 19.10. 2022 , prípadne aj skôr podľa dohody

Vybraní uchádzači budú pozvaní na ústny pohovor. O termíne pohovoru budeme uchádzačov informovať e-mailom, alebo telefonicky. Žiadosti zasielať  poštou na adresu: ZŠ s MŠ, Čeľadince 125, 95616 alebo na e-mail : zssmsceladince@gmail.com

• BESEDA SO VČELÁROM

• Do fotogalérie bol pridaný nový album BESEDA SO VČELÁROM.

Veľa zaujímavostí o živote a práci včiel, ich činnosti v úľoch a význame pre ľudí sa dozvedeli žiaci na besede so skúseným včelárom pánom Ing. Milanom Pakšim. Upútal ich svojimi vedomosťami a odpovedal na ich zvedavé otázky.  Zasvätil ich do života a práce nielen včelára, ale aj včiel. Veľmi pútavo porozprával od vývinu včely, cez všetky fázy jej života. Oboznámil ich s úlohou matky – kráľovnej, s úlohami včiel – robotníc a úlohou trúdov. Informoval žiakov o namáhavej práci pri celoročnej starostlivosti o úle, spracovaním medu, výrobou rámikov. Pán včelár priniesol so sebou aj sladký med, ktorý deťom veľmi chutil.

• NOC V ŠKOLE

• Do fotogalérie bol pridaný nový album NOC V ŠKOLE.

Aj počas noci môže byť v škole veselo. To sme sa presvedčili aj my, ked žiaci našej školy prežili noc v škole. Večer o 19,00 hod.  sa vrátili do školy, vybavení karimantkami a spacákmi. V triedach si nachystali miesto na spanie a potom začali zábavné hry a súťaže, ktoré trvali až do neskorého večera. Všetky deti boli veľmi odvážne a nebáli sa v najväčšej tme hľadať poklad. Po zvládnutí všetkých úloh sa uložili na spánok. Unavení z celého dňa zaspali. Ráno boli všetci odmenení za odvahu.