• Matematické prechádzky

• 23.09.2024 sme v areáli školy so žiakmi zrealizovali Matematické prechádzky prostredníctvom aplikácie MathCityMap pod vedením doc. PaedDr. Janky Medovej, PhD.,  Mgr. Silvii Haringovej z Fakulty prírodných vied a informatiky Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre a Bc. Miroslavy Masarykovej. Do projektu sa s nadšením zapojili všetci naši žiaci, ktorí  riešili matematické úlohy v exteriéri  s mobilnými zariadeniami a meracími pomôckami v skupinách.  Prostredníctvom aplikácie MathCityMap našli rôzne objekty, na ktoré sa viazali zadané úlohy a následne úlohy vyriešili. Správnosť výsledku si vždy overili v aplikácii.

• VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTO

PEDAGOGICKÝ ASISTENT

• Úväzok: 100% , pracovný pomer na dobu určitú do 31.08.2025
            • Dátum nástupu:  1.9. 2024

Požiadavky:

• Vzdelanie: základné, stredné.

• Ďalšie požiadavky: príjemné vystupovanie, kladný vzťah k deťom, komunikatívnosť, zodpovednosť, dôslednosť, spoľahlivosť, flexibilita.
            • Zoznam požadovaných dokladov:
            •  žiadosť o prijatie do zamestnania, štruktúrovaný životopis, súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov, doklady o vzdelaní, čestné prehlásenie o bezúhonnosti.
            • O termíne pohovoru budeme uchádzačov informovať e-mailom alebo telefonicky.
            • Žiadosti zasielať do 28.08 2024 poštou na adresu: ZŠ s MŠ, Čeľadince 125, 956 16, alebo na e-mail : zssmsceladince@gmail.com

• VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTA

Nepedagogický zamestnanec zabezpečujúci

sebaobslužné úkony v ZŠ

• Úväzok: 100% , pracovný pomer na dobu určitú do 31.12.2024

• Dátum nástupu:  1.9. 2024

Požiadavky:

• Vzdelanie: základné, stredné.

• Zoznam požadovaných dokladov:
            • O termíne pohovoru budeme uchádzačov informovať e-mailom alebo telefonicky.
            • Žiadosti zasielať do 21.08 2024 poštou na adresu: ZŠ s MŠ, Čeľadince 125, 956 16, alebo na e-mail : zssmsceladince@gmail.com

UČITEĽKA

• Úväzok: 100% , pracovný pomer na dobu určitú do 31.08. 2025

• Dátum nástupu: 26.08.2024

Požiadavky:

• Kvalifikačné : Vzdelanie podľa Zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a Vyhlášky MŠVVsŠ SR 173/2023 Z. z. Iné požiadavky: Zodpovednosť, tvorivosť, samostatnosť, empatický prístup k deťom, organizačné a komunikačné schopnosti, dôslednosť, zdravotná a duševná spôsobilosť, bezúhonnosť.
            • Požadované doklady: žiadosť o prijatie do zamestnania, životopis, doklady o vzdelaní, čestné prehlásenie o bezúhonnosti, súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

• McDonald Cup

Chlapci a dve dievčatá z našej školy sa zúčastnili futbalovej súťaže McDonald Cup v Kovarciach. Jeden zápas  vyhrali a dva prehrali,  ďakujeme im za vzornú reprezentáciu.

• Dňa 9. 4. 2024 sa v našej škole uskutočnil zápis do 1.ročníka pre školský rok 2024/2025. Deti boli veľmi šikovné a za odmenu dostali malý darček, ktorý im vyrobili ich starší spolužiaci. Tešíme sa na všetkých v sptembri.

• ZÁPIS ŽIAKOV DO 1. ročníka

Zápis žiakov do 1. ročníka v školskom roku 2024/2025 sa uskutoční

9. 4. 2024 /utorok/ v čase od 13,00h do 16,00h v budove školy.

K zápisu je potrebné priniesť:

- rodný list dieťaťa

- prefotenú kartičku poistenca

- občiansky preukaz zákonného zástupcu

- vyplnené tlačivá, ktoré si môžete vyzdvihnúť v MŠ alebo v ZŠ

• HVIEZDOSLAVOV KUBÍN - obvodné kolo

V obvodnom kole v prednese poézie a prózy HVIEZDOSLAVOV KUBÍN v Topoľčanoch reprezentovali našu školu žiačky Michaela Kožienková a Eliška Kusá. Ďakujeme za vzornú reprezentáciu.

• ​​​​​

• 2% z daní - tlačivo

Vážení rodičia, priatelia školy,

obraciame sa na Vás s  prosbou o poukázanie 2% zaplatenej dane z príjmu  nášmu Rodičovskému združeniu pri Základnej škole s materskou školou v Čeľadinciach.

Názov: SRRZ - RZ pri Základnej škole s materskou školou, Čeľadince 125

Sídlo: Čeľadince 125, 956 16

IČO: 173196171331

Príspevok bude použitý na skvalitňovanie výchovno-vzdelávacieho procesu, materiálno-technické vybavenie  a zveľadenie areálu školy.

Ďalšie potrebné tlačivá si môžete stiahnuť zo stránky rozhodni.sk

VEĽMI  PEKNE ĎAKUJEME.

• ŠALIANSKY MAŤKO  - OKRESNÉ KOLO

Žiačky  Michaela Kožienková a Eliška Kusá reprezentovali našu školu v okresnom kole  v prenese povesti Šaliansky Maťko v Topoľčanoch. Ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.

• KURZ KORČUĽOVANIA

• Do fotogalérie bol pridaný nový album KURZ KORČUĽOVANIA.

Od 19.2. do 23.2. žiaci základnej školy a deti materskej školy absolvovali korčuliarsky kurz na štadióne v Topoľčanoch. Celý týždeň sa im venovali skúsení tréneri. Zábavnou formou sa naučili základy, alebo  zdokonalili svoje korčuliarske umenie. Posledný deň zavŕšili symbolickou olympiádov a všetci boli odmenení medilov.

..

• KARNEVAL

• Do fotogalérie bol pridaný nový album KARNEVAL.

Fašiankgy sú obdobím plesov a karnevalov a takýto karneval nechýbal ani na našej škole. Posledný deň prvého polroku po vyhodnotení polročného snaženia a prevzatí vysvedčení, sa žiaci premenili na rôzne známe postavičky. Žiaci sa predviedli vo svojich maskách a potom nasledovali zábavné súťaže a tance. Každá maska bola odmenená sladkou odmenou.